לימודים ומחקר בגרמניה

Internationale Studierende sitzen lachend an einem Tisch in der Universität und lernen gemeinsam.
© iStockphoto

האם אתן/אתם מעוניינות/מעוניינים ללמוד בגרמניה? נפלא, אלו חדשות טובות! האם אתן/אתם עדיין לא יודעות/יודעים באיזו אוניברסיטה הכי כדאי ללמוד? או שמא המטרה שלכן/שלכם היא בכלל לימודי דוקטורט? או שאולי הדאגה העיקרית כרגע היא כיצד לממן את השהות בגרמניה שלך או איך זה לחיות בתור סטודנט.ית זר.ה בגרמניה ומי מטפל בך? אנחנו כאן כדי לעזור!

להכיר את גרמניה

גרמניה היא המדינה האידיאלית ללימודים: השכלה גבוהה ברמה עולמית, עיירות מעניינות, טבע יפהפה ואנשים רבים מכל רחבי העולם.

למידע נוסף

לימודים בגרמניה

גרמניה היא אחד מיעדי הלימודים הפופולריים ביותר לסטודנטים בינלאומיים. שפע של אוניברסיטאות מצוינות, תוכניות לימוד אטרקטיביות ומגוון רחב של אפשרויות מימון הופכות את השהות כאן למושכת כל כך. מהם התנאים המוקדמים שיש למלא, היכן ניתן למצוא את מסלול הלימוד המתאים וכיצד ניתן לממן את הלימודים? כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש.

למידע נוסף

דוקטורט ומחקר בגרמני

גרמניה מציעה לדוקטורנטים, פוסט-דוקטורנטים ולמדענים מנוסים הזדמנויות רבות לחקור והרחיב את השכלתם באוניברסיטאות, במוסדות מחקר שאינם אוניברסיטאות ובתעשייה.

למידע נוסף

לגרמניה בשמונה צעדים

גרמניה היא אחד המקומות הפופולריים ביותר ללימודים בקרב סטודנטים בינלאומיים. השאיפה ללמוד או לחקור באוניברסיטה גרמנית מעלה הרבה שאלות. כאן תוכלו למצוא את 8 השלבים החשובים להכנה לקראת שהות לצורך לימודים.

למידע נוסף

ללמוד גרמנית

ללמוד גרמנית זה משתלם. כאן תוכלו לגלות כמה גרמנית בדיוק תצטרכו ללימודים ולחיי היום-יום והיכן תוכלו לשפר את הגרמנית שלכם.

למידע נוסף

פרסומות של אוניברסיטאות גרמניות

מתעניינות/מתעניינים בלימודים בגרמניה? כאן תמצאו מודעות לקורסים ותוכניות לימוד.

למידע נוסף

Higher Education Compass

In dem Informationsportal der Hochschulrektorenkonferenz (HRK) veröffentlichen deutsche Hochschulen tagesaktuelle Informationen über ihre Studien- und Promotionsmöglichkeiten sowie internationale Kooperationen.

Mehr auf hochschulkompass.de

פרסומות של אוניברסיטאות בגרמניה

Technology Management - our English-language university MBA program

NIT Northern Institute of Technology Management, the Business School at the TUHH Hamburg University of Technology. Your chance to make two masters in one year.

עוד

Study in English - Live in German(y)!

Upgrade your career with an English-taught MSc or MBA degree from Offenburg University! Your gateway to a qualified job in Germany and around the world!

עוד

21 International Master & PhD Programs

21 International Master & PhD Programs at RPTU University of Kaiserslautern-Landau Application Deadline: Apr 30 & Oct 31

עוד

Hands-on Master’s programs at Hof University Graduate School

You hold a Bachelor and already gained some work experience? Kick-start your career with our exciting hands-on M.B.A. and M.Eng. programs. All programs comprise an internship – a great opportunity to ...

עוד

Study in Berlin - MBA & International Master’s Programmes

Our internationally recognized MBA & Master’s programmes will provide you with the knowledge and tools to conduct business in the global market.

עוד

Truly international – Study at ESB Business School!

Do you want to study in the heart of Germany, Europe’s strongest and most dynamic economy? Come to ESB Business School at Reutlingen University!

עוד

LL.M. Intern. Finance Program at ILF

Earn an LL.M. International Finance degree at the Institute for Law and Finance (ILF) Scholarships available! Degree conferred by Goethe University Frankfurt. For graduates from Asia holding a first d...

עוד
1/7

יצירת קשר

 • מרכז המידע תל-אביב DAAD

  אוניברסיטת תל-אביב מעונות איינשטיין, חיים לבנון 63, בניין B, כניסה 3 6997804 תל-אביב טלפון: 966 6405 3 972+
  אימייל: info@daad-israel.org

  לעמוד הפייסבוק DAAD ישראל

  שעות פתיחה
  ייעוץ פרטני:
  בתיאום מראש בלבד.
  ייעוץ טלפוני:
  ימי שלישי 12:00 – 13:30

  דרכי הגעה
  ברכבת:
  ירידה בתחנת “תל-אביב האוניברסיטה” והליכה רגלית של כ-15 דקות.
  ברכב:
  ניתן לחנות בחניון “מדעי החברה” או בכל חניון אחר באוניברסיטת תל-אביב.
  באוטובוס:
  ירידה בתחנת “אוניברסיטה/חיים לבנון”
  קווי אגד: 274, 572, 575
  קווי דן: 25, 13
  קווים: 633